CRS Barlinek – mecze, wyniki i tabela

CRS Barlinek – wyniki, terminarz, forma i pozycja w tabeli rozgrywek Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: zachodniopomorska IV (sezon 2024/2025). Regionalna piłka nożna na portalu Barlinek – dane aktualizowane automatycznie.

CB
CRS Barlinek
Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: zachodniopomorska IV • Barlinek
W W R W P
Brak zaplanowanych meczów
Trwa przerwa sezonowa.

Statystyki sezonu 2024/2025

2Pozycja
28Mecze
22Wygrane
4Remisy
2Porażki
81:23Bramki
+58Bilans
70Punkty

Wyniki sezonu 2024/2025

Kol. 30 · 14.06.2025 Olimp Złocieniec OZ 2:0 CB CRS Barlinek P
Kol. 29 · 07.06.2025 CRS Barlinek CB 3:0 WR Wspólni Różewo W
Kol. 28 · 31.05.2025 Remor Recz 1:1 CB CRS Barlinek R
Kol. 27 · 24.05.2025 CRS Barlinek CB 4:1 Pogoń Połczyn Zdrój W
Kol. 25 · 09.05.2025 CRS Barlinek CB 5:1 Lech Czaplinek W
Kol. 24 · 04.05.2025 Światowid 63 Łobez Ś6 1:4 CB CRS Barlinek W
Kol. 23 · 26.04.2025 CRS Barlinek CB 1:1 Ina Ińsko R
Kol. 22 · 19.04.2025 Zorza Dobrzany 0:2 CB CRS Barlinek W
Kol. 21 · 12.04.2025 Piast Chociwel 0:2 CB CRS Barlinek W
Kol. 20 · 05.04.2025 Kłos Pełczyce 0:3 CB CRS Barlinek W
Kol. 19 · 29.03.2025 Calisia Kalisz Pomorski CK 2:3 CB CRS Barlinek W
Kol. 18 · 22.03.2025 CRS Barlinek CB 0:0 Unia Dolice R
Kol. 17 · 15.03.2025 Santos Kłębowiec SK 0:6 CB CRS Barlinek W
Kol. 16 · 08.03.2025 CRS Barlinek CB 3:0 Drawa Drawsko Pomorskie W
Kol. 15 · 23.11.2024 CRS Barlinek CB 3:0 OZ Olimp Złocieniec W
Kol. 14 · 16.11.2024 Wspólni Różewo WR 1:3 CB CRS Barlinek W
Kol. 13 · 09.11.2024 CRS Barlinek CB 3:0 Remor Recz W
Kol. 12 · 03.11.2024 Pogoń Połczyn Zdrój 0:6 CB CRS Barlinek W
Kol. 10 · 19.10.2024 Lech Czaplinek 1:3 CB CRS Barlinek W
Kol. 9 · 12.10.2024 CRS Barlinek CB 3:1 Ś6 Światowid 63 Łobez W
Kol. 8 · 06.10.2024 Ina Ińsko 0:0 CB CRS Barlinek R
Kol. 7 · 28.09.2024 CRS Barlinek CB 2:1 Zorza Dobrzany W
Kol. 6 · 21.09.2024 CRS Barlinek CB 4:3 Piast Chociwel W
Kol. 5 · 15.09.2024 CRS Barlinek CB 3:0 Kłos Pełczyce W
Kol. 4 · 07.09.2024 CRS Barlinek CB 3:1 CK Calisia Kalisz Pomorski W
Kol. 3 · 31.08.2024 Unia Dolice 3:2 CB CRS Barlinek P
Kol. 2 · 24.08.2024 CRS Barlinek CB 6:1 SK Santos Kłębowiec W
Kol. 1 · 17.08.2024 Drawa Drawsko Pomorskie 2:3 CB CRS Barlinek W

Nadchodzące mecze

Brak zaplanowanych meczów lub trwa przerwa sezonowa.

Tabela ligowa – Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: zachodniopomorska IV

#DrużynaMWRPBZBS+/-Pkt
1 Ina Ińsko 28 23 4 1 105 25 +80 73
2 CBCRS Barlinek 28 22 4 2 81 23 +58 70
3 CKCalisia Kalisz Pomorski 28 21 2 5 93 39 +54 65
4 OZOlimp Złocieniec 28 15 7 6 85 52 +33 52
5 Zorza Dobrzany 28 14 5 9 71 47 +24 47
6 Unia Dolice 28 13 6 9 88 47 +41 45
7 Pogoń Połczyn Zdrój 28 11 6 11 49 64 -15 39
8 Remor Recz 28 9 9 10 52 60 -8 36
9 Piast Chociwel 28 11 1 16 74 53 +21 34
10 Lech Czaplinek 28 10 4 14 58 69 -11 34
11 Kłos Pełczyce 28 9 5 14 72 65 +7 32
12 Ś6Światowid 63 Łobez 28 8 3 17 50 68 -18 27
13 WRWspólni Różewo 28 7 5 16 43 83 -40 26
14 Drawa Drawsko Pomorskie 28 4 4 20 33 87 -54 16
15 SKSantos Kłębowiec 28 0 1 27 16 188 -172 1

Inne sezony CRS Barlinek

O drużynie

Drużyna
CRS Barlinek
Miasto
Barlinek
Rozgrywki
Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: zachodniopomorska IV
Sezon
2024/2025
Aktualizacja danych: 07.07.2026, 12:35

Najczęstsze pytania o CRS Barlinek

Kiedy CRS Barlinek rozegrał ostatni mecz i jak się zakończył?
CRS Barlinek rozegrał ostatni mecz 14.06.2025 na wyjeździe z drużyną Olimp Złocieniec. Spotkanie zakończyło się porażką 0:2.
Które miejsce zajmuje CRS Barlinek w tabeli?
CRS Barlinek zajmuje 2. miejsce w rozgrywkach Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: zachodniopomorska IV z dorobkiem 70 pkt po 28 meczach (22 zwycięstw, 4 remisów, 2 porażek).
Jaka jest ostatnia forma CRS Barlinek?
W ostatnich 5 meczach CRS Barlinek zanotował 3 zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek.
Ile bramek strzelił CRS Barlinek w sezonie 2024/2025?
W sezonie 2024/2025 CRS Barlinek strzelił 81 bramek i stracił 23 (bilans bramkowy +58).
Kto prowadzi w tabeli Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: zachodniopomorska IV?
Liderem Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: zachodniopomorska IV jest Ina Ińsko z dorobkiem 73 pkt. CRS Barlinek traci do lidera 3 pkt.
Jakie było najwyższe zwycięstwo CRS Barlinek w tym sezonie?
Najwyższe zwycięstwo CRS Barlinek w sezonie 2024/2025 to 6:0 z drużyną Santos Kłębowiec (15.03.2025).
Jak CRS Barlinek radzi sobie u siebie, a jak na wyjeździe?
U siebie CRS Barlinek ma bilans 12-2-0 (zwycięstwa-remisy-porażki), a na wyjeździe 10-2-2.
W jakiej lidze gra CRS Barlinek?
CRS Barlinek występuje w rozgrywkach Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: zachodniopomorska IV w sezonie 2024/2025.
Jak CRS Barlinek wypadł w poprzednim sezonie?
W sezonie 2023/2024 CRS Barlinek zajął 3. miejsce (Klasa okręgowa 2023/2024, grupa: zachodniopomorska IV) z dorobkiem 73 pkt.

🔎 Zobacz też — Barlinek

☁️ 19°C ⛅ Pogoda Barlinek Prognoza 15 dni →
Dziś ☁️ 26°/16° Śr 🌫️ 26°/13° Czw 🌦️ 23°/16° Pt ⛈️ 29°/16°
🎟️ Wydarzenia Barlinek Zobacz wszystkie →
🏢 Katalog firm Barlinek Zobacz wszystkie →